O NAS

UPBW REALIZUJE ZLECENIA NA RYNKU POLSKIM I MIĘDZYNARODOWYM OD 2001 ROKU.

Nasza firma jest sprawdzonym dostawcą w zakresie:

  • projektowania, produkcji części oraz adaptacji pojazdów specjalnych do ochrony ludzi i mienia
  • wsparcia dużych firm produkcyjnych w utrzymaniu ruchu oraz modyfikacji linii produkcyjnych.

 

POJAZDY SPECJALNE

Nasze działania opieramy na wiedzy i doświadczeniu właściciela firmy – Bartłomiej Woźniak jest specjalistą na rynku międzynarodowym w zakresie projektowania, adaptacji i modyfikacji  pojazdów specjalnych do ochrony osób i mienia.

UPBW współpracuje z klientami w Europie, Ameryce Południowej i Afryce. Wdrażamy projekty, opracowujemy modyfikacje oraz serwisujemy pojazdy specjalne na miejscu u klienta.

W oparciu o nasze projekty i części powstają pojazdy zapewniające bezpieczeństwo klientom w warunkach szczególnego zagrożenia.

 WSPARCIE UTRZYMANIA RUCHU

Team serwisowy UPBW jest do dyspozycji naszych klientów w sytuacjach, gdy konieczne jest wsparcie w tzw. utrzymaniu ruchu w zakładach produkcyjnych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu wygrodzeń i składowania, modernizacji linii produkcyjnych, a także projektujemy i produkujemy części zamienne. Na co dzień wspieramy klientów w skutecznych i szybkich reakcjach na trudne sytuacje i nowe wyzwania.

PRODUKCJA

Wszystkie elementy produkowane są w naszym zakładzie w procesach obróbki skrawaniem, spawania, montażu oraz działaniach towarzyszących i niezbędnych dla dobrej jakości i skuteczności naszych produktów.

 

Zapraszamy do współpracy.
Bartłomiej Woźniak & UPBW Team